Biz Kimiz ?

Akılları fikirleri kod yazmak olan 2 Bilgisayar Mühendisiyiz biz aslında. Vücudlarının su ihtiyacını “çay” içerek karşılayan, ara sıra Türk kahvesi içip fal bakan 🙂 , fırsat buldukça PES oynayıp bol bol hem gol atıp hem de gol yiyen, arkada ise sürekli Neşet Baba dinleyen adamlarız bizler. Yani özetle bir çayımız bir kodumuz bir de Neşet Babamız var bizim.

Piyasada ki saçma sapan işleri gördükçe delirip. Delirdikçe biz bunların kat ve kat daha fazla iyisini yapabilecek bilgiye sahibiz arkadaş diyip birbirimize gaz veriyoruz.

Mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olan ve verdiğimiz sözleri zamanında tutmak için gerekirse günlük 4 saat uyku ile ayakta kalıyoruz. Amaç müşteri memnuniyeti.

 1. Jun, 2001
  "Merhaba Dünya" Yazılım Dünyasına Giriş

  Bilgisayar ile haşır neşir olduktan hemen sonra iş ilerletmeye karar verdim ve beklenen oldu kodları keşfettim.

 2. Jun, 2006
  Hack Dünyası İle Tanışma

  Kodları keşfettikten sonra hemen kafamda şimşekler çaktı ve "Ulan ben neden kız arkadaşımın MSN'ini çalmıyorum?" dedim =) ilk site hackleme işlemimi yaptım.

 3. Mar, 2010
  Ethical Hacker sertifikası

  İllegal platform üzerindeki varlığımı kanıtlamıştım. Şimdi sıra yasal olarak bu işi yaptığımı belirlemeye geldi. 2010 senesinde başvurduğum belgemi 2014 senesinde aldım. Ve artık "Beyaz Şapkalı Hacker" vardı karşınızda.

 4. Apr, 2013
  Sanal Ordu Projesi

  Profesyonel olan yazılım bilgimizi ve illegal düşkünlüğümüzü ileri götürme kararı aldık ve 2013 senesinde gelen mükemmel bir teklif ile İstanbul / Mecidiyeköy'e geçme ve orada çalışmaya karar verdik.

 5. Jan, 2016
  Şirket Kuruluşu

  Bir anlık karar ile firmayı kurma karar aldık.

 6. Jan, 2018
  Yolumuza Devam Ediyoruz

  2018 senesinde geldiğimizde ise yolumuza son sürat devam ediyoruz. Her geçen gün bir önceki güne +1 koyarak devam ediyoruz. işlerimiz de bizimle beraber büyüyor.

Neşet Babamız Egemen Yuvamız

Hep bi yâren oldu yanımızda masamızda bir bardak demli çayımız ve arka fonda çalan Neşet Baba bizi hiç yalnız bırakmadılar sağolsunlar.

Her Geçen Gün Biraz Daha İleriye

Sabit kalmadık asla çalışmalarımızda. Hep daha farklı teknikler denedik denedikçe öğrendik öğrendikçe geliştik.

Veeee İşte Efsane Kadromuz

2 kişilik koca bir fabrikayız. Elimizden her iş gelir 🙂 yazarız, kodlarız, çizeriz, tasarlarız ve hatta paylaşır paslaşırız.
Atıf Doğan ÖZCAN
Atıf Doğan ÖZCAN

Bilgisayar Mühendisi

Semih DUMAN
Semih DUMAN

Bilgisayar Mühendisi

Sürekli İletişim
Müşterilerimiz ile 7/24 iletişim halindeyiz. Her sorun için anında çözüm ve geliştirilebilir teklifler sunuyoruz.
Dinamik Bir Kadro
Hep dediğimiz gibi sürekli gelişen, geliştiren ve yeni teklonojileri yakından takip eden bir ekibiz. Asla elimizdeki ile yetinmedik ve yetinmiyoruz.
Yüksek Performans
Sorunlar ortadan kalkana kadar biz bilgisayar başından kalkmıyoruz, kodlamayı bırakmıyoruz. Ne zaman ki teslimat yapıyoruz işte o zaman yaşasın PES 🙂

Dünya Görüşümüz

Müşterilerimizin gereksinimlerini, en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak ve sahip olduğumuz kabiliyetlerimizi günden güne geliştirerek, hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle karşılayabilmek.

Kendimize Ait Olan Bazı Projelerimiz

İş yapmış olmak için değil sadece ihtiyaç olan şeylere yardımcı olmak için kodluyoruz.