Rakiplerinizin önüne geçmek aslında düşündüğünüz kadar zor değil. Sadece Tekniğini bilmeniz yeterli.

Dönüşüm odaklı web projelerinde organik trafik dönüşüm maliyetleri ve dönüşüm oranları gözetildiğinde stratejik bir değere sahiptir. En yüksek organik trafik direk ziyaretler ve arama motoru arama sonuçlarının ilk sayfasından elde edilir. Her bir sektör için belirlenmiş temel arama sorguları bu sektör için rekabetin en yüksek olduğu arama sonuçları sayfalarını oluştururlar.

85
%
Trafik Artışı
75
%
Hedef Kitleye Ulaşma
90
%
Olumlu Geri Dönüş
85
%
Hedefte Başarı
Sadece site yaptırmak ile pazarda ki payımızı almış olmuyoruz. Doğru teknikler ile hedef kitlemize ulaşmak ve hedeflediğimiz başarıya ulaşmak mümkündür.
  • Hedef kitleniz için anahtar kelimeler veya ifadeler seçerken, arama motoru optimizasyonu; küresel ve bölgesel olarak tam anlamıyla sunduğunuz şeye ihtiyacı olanların sizi ve şirketinizi bulmalarını sağlar. Arama Motoru Optimizasyonu’nun yerel ve
    küresel bütün potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen kuruluşlar için birçok faydası vardır. Kendi tercih ettiğiniz hedef müşteriye ulaşabilirsiniz.
  • Arama motoru optimizasyonu hedef anahtar kelime(ler) veya ifade ile sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısını arttırabilir. Bu ziyaretçileri potansiyel müşteri haline getirmek arama motoru optimizasyonunun hünerlerinden biridir. Arama motoru optimizasyonu, internet siteniz aracılığıyla hedeflenen site ziyareti arttıran en değerli unsurdur. Esasen daha fazla ziyaret hedeflemek, daha fazla satış anlamına gelir.

SEO İçin Atılacak Uygun Adımlar

Organik Aramalar
Sitemizin Google aramalarında doğru bir şekilde erişime ulaşması için organik aramalar.
Düzenleme
Site içeriğimizi SEO işlemlerine uygun bir şekilde düzenleme ve varsa eksiklerini giderme.
Anahtar Kelime
Sitemizi ve firmamızı direk olarak aramalarda çıkartacak anahtar kelimeleri belirlemek.

Analiz Raporları

Çalışmaya başladıktan sonra sizinle düzenli olarak iletişim halinde kalıyoruz. 10-20-30 gün gibi belirli periyodlarla sizlere anlık raporlamalarınızı sunuyoruz. Düzenli bir şekilde sisteminizin yükselişini anbean izleyip gözlemleyebiliyorsunuz.
Özer DURUKAN
Yaklaşık olarak 4 yıldır çeşitli firmalarla SEO denedik ama bir türlü istenilen hedefe ulaşamadık. Egemen Bilişim Hizmetleri ile çalışmaya başladığımız günden bu yana %65'lik bir başarı elde ettik.
Özer DURUKAN
Ginto Pırlanta
Kazım KARTAL
Bölgesel SEO çalışmasını uzun zamandır yapıyorduk ama bir türlü Google sıralamasında belli bir yerde kalamadık. Firma değişikliği sonrasında hakettiğimiz yeri bulduk ve emeklerimiz karşılığı aldık.
Kazım KARTAL
Adana Vip Oto Kiralama
Murat GÜNER
Başka ajanslar ile çalışırken Google reklamlarına dünyanın parasını verdik ama bir türlü kalıcı olamadık. Şimdi ise 22. sıradan 3.sıraya kadar yükseldik. İstediğimiz yerdeyiz ve burada kalıcıyız 🙂
Murat GÜNER
Balıkesir Su Kaçağı

Bize Ulaşın

Yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

SEO işlemi zor ve karşık değil aslında bilhakis çok eğlenceli ve güzel bir süreç. Bu çalışma yönteminde gereken sadece saman ve biraz sabır. Çünkü belli yerlere gelmek için bir yol katetmemiz gerekiyor.

Geç kalmadan sizde başlayın !