Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanızın kurumsallığı sadece kartvizit ve site ile olmuyor. Artık günümüz şartlarında Sosyal Medyayı da aktif olarak yönetmek gerekiyor.
  • Facebook
  • İnstagram
  • Twitter
  • Linkedin

Her zaman profesyonel bir dokunuş size yeni bir vizyon katar ...

Sosyal Medya Danışmanlığı İle Neler Yapıyoruz Bi Bakalım ...
95%

İçerik Yönetimi

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

90%

Moderasyon

Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

97%

Sosyal Medya Takibi

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

87%

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Sosyal Medya Farkı

Farklı Bir Pazar
Ürün satışında bambaşka bir pazara kapılarınızı açıyoruz. Sitemizin yanında Sosyal Medya üzerinde de satışlarımız büyük oranda fark yaratıyor.
Her Kulvarda Zirveyi Zorlayın
Başta da dediğimiz gibi sadece kartvizit ve dükkanınız ile kısıtlı kalmayın. Sanal dünyada her yerde varlığınızı gösterin. Her kitleden müşterinize anında ve net bir şekilde seslenin ulaşın.

Danışmanı Olduğumuz Firmalar

Read All Testimonials
Yaklaşık olarak 2 yıldır çalışıyoruz. Başta dükkanımızda olan satışlarımız şimdi Antalya-Ankara-İzmir aklınıza gelebilecek her ile ürün satışı ile devam ediyor.
İlkay Hanım
İlkay Hanım
Kid's Garden
Çanta satışlarımda 4 aydan beri kargo yapmaya başladım. Gerçekten sosyal medya'nın gücünü gördüm.
Hasan Bey
Hasan Bey
Giy Tak Yakıştır
Sosyal Medya üzerinde pırlanta yüzük satıyoruz inanılır gibi değil ama evet satışlarımız iyi gidiyor ve istediğimiz aylık ciro'ya ulaşıyoruz.
Özer DURUKAN
Özer DURUKAN
Ginto Pırlanta
Bütün işimiz sosyal medya oldu artık. Buradan yaptığımız satışlar belli masraflarımızı kapatır oldu. Az zamanda çok yol aldık.
Emre AYRAL
Emre AYRAL
Element Giyim

Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve sunum için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya da üzerinde beraber büyümek bize de size de çok iyi gelecek. Sadece yapmanız gereken bize ulaşmak.